Gwarancja i warunki współpracy

Szanowni Państwo,
firma FORMOUT dokłada wszelkich starań, aby satysfakcja z wykonanych reklam trwała jak najdłużej. Stosujemy w tym celu dobre i sprawdzone materiały renomowanych marek. Używamy tylko oryginalnych tuszy oraz nowoczesnego sprzętu m.in. takich firmy jak ROLAND, EPSON, CORMAK czy MEGAPLOT. Aby Państwa zadowolenie było jak największe realizujemy także program gwarancyjny.

W trakcie oraz po jego upływie pozostajemy do dyspozycji w razie uszkodzeń, awarii, czy innych usterek, starając się Państwu pomóc proponując naprawy, wymiany czy częściowe odrestaurowanie wadliwych elementów. Poniżej znajduje się lista produktów objętych gwarancją, czas jej trwania oraz warunki współpracy.

 

 

 

GWARANCJA

 

KASETONY LED / PYLONY ŚWIETLNE / PODŚWIETLANE LITERY 3D

Niezależnie od rodzaju materiału, z którego wykonana jest reklama firma FORMOUT udziela 24 miesięcznej gwarancji na konstrukcję i montaż oraz 12 miesięcznej gwarancji na druk i podzespoły elektryczne takie jak zasilacz czy LEDy.

Urządzenie powinno być serwisowany co najmniej raz w roku na zlecenie Klienta. Serwis kasetonu jest odpłatny, ceny zaś ustalane indywidualnie.

 

TABLICE REKLAMOWE / SZYLDY / BANERY / POWIERZCHNIE WYKLEJANE FOLIĄ

Firma FORMOUT udziela 12 miesięcznej gwarancja na druk oraz montaż.

Uwaga: w przypadku witryn oklejonych folią typu Lustro weneckie lub OWV należy pamiętać, że w porze wieczorowej/nocnej po oświetleniu pomieszczenia wewnątrz, może być widoczne wnętrze pomieszczenia co wynika ze specyfiki tych folii.

 

TABLICE BILLBOARDOWE

Firma FORMOUT udziela 30 dni gwarancji na okleiny tablic billboardowych dedykowanym papierem blueback.

 

REKLAMY NA SAMOCHODACH

Gwarancja wynosi 12 miesięcznej na druk oraz klejenie. Przez okres 12 miesięcy od daty aplikacji folii wydruk jest odporny na działanie promieni UV, tzn. kolory nie mogą wyblaknąć pod wpływem promieni UV więcej niż 30% pierwotnego koloru.

 

LOGOTYPY PRZESTRZENNE ZE STYRODURU / TABLICZKI PRZYDRZWIOWE / REKLAMA Z PLEXI

Gwarancja wynosi 12 miesięcy na cięcie, malowanie oraz montaż.

 

FOTOTAPETY

Firma FORMOUT udziela gwarancji wynoszącej 24 miesiące na kolorystykę wewnątrz pomieszczeń utrzymywanych w warunkach środkowoeuropejskich oraz 12 miesięcy na montaż fototapet.

 

BANERY REKLAMOWE

Gwarancja obejmuje ochronę podkładu/materiału, na którym baner został wydrukowany (niezależnie od tego czy jest laminowany, czy powlekany) i wynosi 24 miesiące.

Podkład solwentowy wraz z upływem czasu może zacząć parcieć i sztywnieć. Ma to związek ze zróżnicowanymi warunkami pogodowymi jakie mają miejsce w danym okresie czasu. Niewskazane są szybkie i duże zmiany temperatury i wilgotności. Z tego względu niektóre banery mogą twardnieć i pękać już po dwóch latach, a niektóre wiszą ponad 5 lat bez żadnych uszczerbków.

Zaleca się jak najmocniej rozciągnąć baner na rusztowaniu, tak aby jego napięta forma była jak najmniej podatna na uderzenia wiatru – gwarancja trwałości nie obowiązuje w przypadku gdy produkt został nieodpowiednio zamontowany, uszkodzenie nastąpiło w wyniku ingerencji osób trzecich, jak i w przypadku gdy Klient dobrał nieodpowiedni rozmiar czy rodzaj nośnika do miejsca montażu (np. baner 5x5m na otwartym, przewiewnym rusztowaniu zamiast siatki mesh.)

 

MAŁA POLIGRAFIA

Wszystkie reklamy krótkookresowe takie jak wizytówki, ulotki, teczki, banery oraz prace graficzne nie są objęte gwarancją.

 

 

 

WARUNKI GWARANCJI – PLIK DO POBRANIA (PDF)

Serwis Producenta:
Tel. +48 884 825 577 lub +48 507 974 947
e-mail: kontakt@formout.pl

Godziny pracy biura:
Poniedziałek – piątek w godz. 9:00-17:00
Sobota w godz. 9:00 – 15:00

 

 

 

WSPÓŁPRACA / POLITYKA SPRZEDAŻY

 

1. Firma FORMOUT dokłada wszelkich starań, aby odwzorowanie barw było jak najbardziej naturalne i zgodne z przesłanym przez Klienta projektem czy założeniem. Nie może jednak zagwarantować 100% zgodności kolorystycznej. Ma to związek z czynnikami tj. parametry przygotowanych plików wyświetlanymi na różnych ekranach, testowych wydrukach przy użyciu maszyn drukujących różnych producentów czy przy zastosowaniu tuszy rozmaitych marek. Także kolory widziane na monitorze mogą różnić się od kolorów wydrukowanych. Jedynym gwarantowanym sposobem odwzorowania barw jest wykonanie wcześniejszych wydruków próbnych przez firmę FORMOUT na docelowym materiale.

2. Zlecenie zostaje przyjęte do realizacji po akceptacji przez Klienta. Akceptacja zostaje przesłana drogą mailową.

3. Firma FORMOUT nie ponosi odpowiedzialności za miejsce montażu, które zostało wskazane przez Klienta – uzyskanie wszelkich zgód i pozwoleń na instalację/montaż leży po stronie Klienta.

4. Koszty praw do korzystania z fotografii zwane: zdjęciem, zakupione na portalach fotograficznych (bankach zdjęć) nie są własnością Klienta. Klient nie otrzymuje zdjęcia w formie cyfrowej. Może z niego korzystać za pośrednictwem firmy FORMOUT. Klient płaci za prawo do korzystania ze zdjęcia, nie jest to rozumiane jako zakup praw autorskich.

5. Projekt graficzny przesyłany do akceptacji ma charakter poglądowy. Przesłanie plików graficznych (otwartych, edytowalnych) jak również przekazanie praw autorskich może wiązać się z dodatkową opłatą o czym poinformuje firma FORMOUT.

6. Projekt znaku graficznego przesyłany jest w formie graficznej PDF/EPS.

7. Dobór kolorów powinien być zaakceptowany za pomocą palety kolorów CMYK, lub ewentualnie palety dostępnej w firmie FORMOUT.

8. Dobór kolorów pośrednich m.in. takich jak kolor konstrukcji, uchwytów, wkrętów jeżeli nie ma konkretnych wytycznych ze strony Klienta, jest dobierany wg. uznania firmy FORMOUT (najczęściej stosowane kolory: szary, czarny, biały). Klient w tym przypadku nie może rościć sobie prawa do reklamacji.

9. Wszelkie dodatkowe prace zaistniałe podczas montażu nie wynikające z winy, jak również nie uzgodnione wcześniej z firmą FORMOUT, będą dodatkowo płatne.

10. Szczegółowe informacje o jakości podłoża, na którym ma być montowana reklama np. grubość styropianu, materiał z którego wykonana jest ściana (mur, cegła, pustak) powinny być przekazane firmie FORMOUT przed montażem, co pozwoli uniknąć dodatkowych komplikacji i kosztów. Ściany przed aplikacją muszą być przygotowane, zagruntowane i wolne od ubytków. Jeżeli takie informacje nie zostaną przedstawione firma FORMOUT dokona instalacji wg. własnego uznania kierując się doświadczeniem oraz posiadaną wiedzą. Klient w tym przypadku nie może obciążyć firmy FORMOUT kosztami ewentualnych napraw jeżeli nastąpiły uszkodzenia.

11. Wszelkie prace wymuszone czasowo przez Klienta nie zgodnie z zaleceniami firmy FORMOUT nie podlegają gwarancji.

12. Materiały reklamowe nie są zabawką oraz nie są przeznaczone dla dzieci. Z materiałów reklamowych dzieci mogą korzystać tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.

13. Firma FORMOUT nie odpowiada za uszkodzenia powstałe w skutek nieprofesjonalnych montaży wykonanych samodzielnie przez Klientów jak i osoby trzecie, którym Klient powierzył montaż.

 

ZLECENIE POLEGAJĄCE NA MONTAŻU URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH TJ. KASETONY LED / PYLONY ŚWIETLNE / PODŚWIETLANE LITERY 3D
– Firma FORMOUT wykonuje montaż urządzeń jedynie przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia elektryczne.
– W miejscu montażu musi być wyprowadzony przewód. Firma FORMOUT nie ingeruje w instalację elektryczną wewnątrz budynku.
– Zalecane jest aby reklama zewnętrzna była podpięta pod osobne, niezależne zasilanie, dzięki temu ewentualne zwarcie nie powoduje wyłączenia wszystkich urządzeń elektrycznych w obiekcie.
– Firma FORMOUT nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty związane z wyłączeniem prądu na czas przeprowadzanego montażu.
– Klient zobowiązany jest poinformować firmę FORMOUT o wyłącznikach czasowych lub zmierzchowych  jak i ewentualnych dodatkowych wyłącznikach prądu.
– Miejsce montażu musi być ustalone oraz sprawdzone pod względem prawnym przez Klienta przed montażem reklamy. Firma FORMOUT nie dokonuje analiz w tym zakresie opierając się jedynie na wytycznych  Klienta.
– Firma FORMOUT dokonuje montażu z zachowaniem wszelkiej staranności, jednak w gestii Klienta jest ustalenie przebiegu kabli oraz innych istniejących instalacji w miejscu montażu, zarówno w ziemi jak i na budynku, które mogą zostać przerwane podczas montażu. Firma FORMOUT nie bierze odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenie tych instalacji.

Bezpłatna konsultacja, wsparcie w zakresie doboru reklamy i wycena!

Przekaż nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe, aby ustalić szczegóły i wycenę.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu: kontaktu i konsultacji handlowych, odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, przygotowania i przedstawienia oferty handlowej, przedstawienia materiałów promocyjnych i marketingowych w zakresie oferty Agencji reklamowej FORMOUT Komunikacja wizualna sp. z o.o. Potwierdzam równocześnie, że zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu jest firma FORMOUT Komunikacja wizualna sp. z o.o z siedzibą w Warszawie 01-940, przy ul. Opłotek 40A, oraz że dane osobowe będą przetwarzane na warunkach określonych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (z późniejszymi zmianami). Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych, poprawy moich danych osobowych i usunięcia ich oraz żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

   

  • Szyldy i kasetony reklamowe
  • Oklejanie reklamowe witryn
  • Wielkoformatowe tablice reklamowe
  • Oklejanie samochodów
  • Fototapety i dekoracje wnętrz
  • Litery przestrzenne 3D
  • Tabliczki przydrzwiowe
  • Pylony i totemy reklamowe
  • Loga ścienne
  • Flagi reklamowe
  • Banery reklamowe
  • Semafory reklamowe
  • Reklama z plexi
  • Mała poligrafia
  • Mrożone szkło
  OFERTA BIZNESOWA

   

  • Fototapety i dekoracja wnętrz
  • Tapety papierowe
  • Plakaty
  • Figury przestrzenne
  • Litery 3D
  • Dekoracyjne oklejanie mebli
  • Oklejanie urządzeń
  • Mrożone szkło
  • Lustra weneckie

  NOWOŚĆ !!!
  Usługi elektryczne 24h   |   Alarmy   |   Pomiary elektryczne

  OFERTA DLA DOMU