Produkcja reklam

 

Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem. Z tego względu używamy tylko najnowocześniejszego sprzętu miedzy innymi takich marek jak MEGAPLOT, EPSON, ROLAND czy ALB.


Przedstawiamy poniżej podstawowy sprzęt jaki używamy do pracy


 

 

 Ploter ekosolwentowy ROLAND VersaEXPRESS RF-640 

Imponująca jakość druku i prędkość, zaawansowane funkcje oraz bezkonkurencyjna niezawodność sprawiają, że wielofunkcyjny ploter VersaEXPRESS RF-640 jest najlepszym rozwiązaniem dla ceniących jakość druku Klientów. Wydajne, niezawodne urządzenie VersaEXPRESS RF-640 każdego dnia zapewnia znakomite, fotorealistyczne obrazy przy rozdzielczości aż 1440 dpi.

 

 

 

 Ploter laserowy CORMAK LC 1612ZD1 

Idealny do cięcia, znakowania, od pojedynczych do dużych serii. Obszar roboczy ze stołem przelotowym Plotera Laserowego LC 1612ZD1 to aż 1600×1200 mm. Czerwony punkt, elektrycznie opuszczana platforma do 300 mm, nakładka typu plaster miodu i stół nożycowy, odciąg spalin dolny z szufladą na odpady, zintegrowany uruchamiany do pracy kompresor, wentylator, chłodzenie pozwalają wykonywać materiały najwyższej jakości.

 

 

 

 

 Ploter tnący ROLAND CAMM-1 PRO GR-640 

Najbardziej zaawansowana na świecie linia ploterów CAMM-1 GR to profesjonalne urządzenia, bardzo precyzyjne i wyjątkowo szybkie, o prędkości cięcia do 1485 mm na sekundę, z naciskiem noża do 600 gramów. CAMM-1 serii GR zapewniają najwyższą w branży prędkość wycinania i wyjątkową precyzję, umożliwiając produkcję na najwyższym poziomie. Łączą doskonałą kompatybilność mediów i wysoki poziom użyteczności w stylowym, ale solidnym korpusie. Wszechstronna funkcjonalność cięcia i wydajność serii CAMM-1 GR umożliwiają pracę z różnymi mediami.

 

 

 

 

 ALB-02 COMBO STANDARD 160 

Absolutny hit, wielokrotnie nagradzana giętarka do produkcji liter 3D. Stwarza możliwość pracy na płaskich taśmach aluminiowych i profilowych oraz na płaskich taśmach stalowych. Jest to nasz bestsellerowy model. Produkty wykonane za pomocą tego urządzenia cieszą się bardzo dobrą opinią wśród Klientów. Model ALB – 02 COMBO STANDARD 160 ADC otrzymał nagrodę The Prize for Innovations w kategorii Technology Park, przyznawaną przez organizatorów targów Remadays. Został wyróżniony ze względu na funkcjonalność i uniwersalność oraz bardzo dobry stosunek jakości maszyny do ceny. Za nowoczesne rozwiązanie uznano zastosowanie 2-óch głowic gnących z 2-oma systemami cięcia.

 

 

 

 

 Ploter frezujący CNC z obszarem roboczym 1200 x 2000 mm 

Jako jedna z nielicznych firm reklamowych posiadamy frezarkę CNC o powierzchni roboczej 120 x 200 cm. Za pomocą tego urządzenia jesteśmy w stanie obrobić każdy materiał poddający się obróbce skrawaniem. Są to m.in. tworzywa sztuczne, piankowe, lite drewno, MDF, kompozyty, metale. W tym zakresie oferujemy: obróbkę PCV, MDF, HDF, dibond, pleksi, aluminium, styrodur, kasetony, litery przestrzenne, szyldy, standy, lady recepcyjne, meble wystawowe, materiały POS, stoiska targowe.

 

 

 

 

 Spawarka laserowa ALW-SPEED MASTER 500W DUAL YAG 

Nowoczesna spawarka laserowa o podwójnym układzie zasilania i zwiększoną mocą umożliwia łączenie grubszych blach ze stali oraz aluminium najróżniejszego typu. Szybko i precyzyjnie łączy ze sobą stal zwykłą, ocynkowaną i nierdzewną, jak i blachy aluminiowe. Automat ten wyróżnia się szerokim zakresem regulacji pola roboczego w trzech osiach X,Y,Z. Umożliwia on także bardzo łatwe i szybkie spawanie liter oraz płynną regulację w czasie pracy. Możliwość punktowego mocowania spawanych materiałów umożliwia zwiększenie wydajności od 8 do 10 razy w porównaniu ze standardowym procesem spawania. Trudno dostępne elementy są możliwe do zespawania czasami tylko i wyłączenie za pomocą tego lasera.

 

 

 

 

 Ploter termiczny MegaPlot P60 Medium + stolik 3D 

Bardzo wytrzymałe urządzenie skonstruowane z myślą o firmach reklamowych specjalizujących się w wycinaniu dokładnych kształtów tj. liter, logotypów przestrzennych i innych grafik. Nasza maszyna posiada obszar roboczy aż 2400 x 1220 mm co pozwala rozkroić zarówno w pionie jak i poziomie styrodur i styropian o dużym formacie.  Wykonane za pomocą tego urządzenia logotypy przestrzenne nie posiadają szarpań ani uskoków widocznych przy użyciu modeli mniej zaawansowanych.

 

 

 

 

 Laminator lorowy LamiCoat 1701 

To urządzenie laminujące wielkoformatowo na zimno lub ciepło. Posiada pneumatyczne dociski wałkowe i podgrzewane górny wał. Laminator umożliwia pracę na materiałach do 30mm grubości z prędkością do 11,55 mb/min. Urządzenie pozwala na szeroki zakres prac od laminowania formatek, przez laminowanie z roli na rolę, po oklejanie płyt do 30 mm grubości. Dzięki laminatorowi maksymalnie podnosimy jakość swojej pracy zabezpieczając druki laminatem UV co sprawia, że barwa utrzymuje się przez długi czas.

 

 

 

 

 Laminator Fellower Spectra A3 

Laminator ten umożliwia laminowanie fotografii i dokumentów do wielkości A3. Laminuje na zimno lub ciepło, z pneumatycznie dociskanymi wałkami o dużej szybkości obrotu. Zlecenia polegające na laminowaniu niewielkich arkuszy wykonujemy szybko i sprawnie.

 

 

 

 Apple Studio Diplay 5K + PC z czipem M2 

Rozdzielczość ekranu to aż 5120 x 2880 pikseli. Monitor ten cechuje przekątna 27 cali a wyposażenie w wyświetlacz Retina 5K gwarantuje najwyższe odwzorowanie kolorów i kontrastów co sprawia, że projekty graficzne czy wizualizację będą najwyższej jakości.

 

 

 

 

 

 

 Ukośnica Erbauer 1800W 305 mm z posuwem 

Duża moc urządzenia zapewnia brak poszarpanych krawędzi, dzięki czemu każdy produkt będzie prezentował się estetycznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kompresor Stanley FATMAX 50L 

Kompresor z pompą hybrydową. Ultranowoczesna pompa FUTURA zapewnia możliwość podłączenia pistoletu lakierniczego. Rozruch w bardzo niskich temperaturach ( -20°) jak również przy niskim napięciu zasilania ( nawet 150V). Pompa jest znacznie lżejsza od tradycyjnych pomp olejowych. Dodatkowym atutem jest duże i łatwe do odczytu manometry.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Spawarka pulsacyjna TIG AC/DC i migomat MIG/MAG 

Tymi urządzeniami spawamy stopy aluminium i magnezu, różne rodzaje stali np. stal czarną, stal nierdzewną, stal kwasoodporną czy inne spawalne materiały. Jakość wykonanych elementów ma bardzo duży wpływ na odbiór reklamy czy bezpieczeństwo montowanych elementów stąd tylko najlepsze spawarki sprostają tym wytycznym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Narzędzia renomowanych marek 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponadto w zakresie naszych usług dodatkowych proponujemy Państwu:


Montaż i instalacja + usługi elektryczne

Montaż reklam Nasza działalność w dużej mierze opiera się o kompleksowym wykonaniu zlecenia. Montaż materiałów reklamowych wyprodukowanych u nas czy też zakupionych przez Państwa nie stanowi dla nas problemu. Dużym atutem jest elastyczny tryb pracy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom dopasowujemy nie tylko materiały i formę reklamy wizualnej, ale również porę instalacji.…

Projektowanie graficzne reklam

Projektowanie graficzne Wszystko zaczyna się tutaj! Efektywny projekt graficzny pomaga nie tylko wyróżnić się na rynku, ale również skutecznie walczyć o uwagę swoich klientów! Tutaj nie ma miejsca na przypadek – dobrze oklejona witryna czy samochód spowoduje, że to właśnie Państwa firma zostanie pozytywnie zapamiętana.   Nasz grafik dzięki profesjonalnemu…

Własny park maszynowy – produkcja bez pośredników!

Produkcja reklam   Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem. Z tego względu używamy tylko najnowocześniejszego sprzętu miedzy innymi takich marek jak MEGAPLOT, EPSON, ROLAND czy ALB. Przedstawiamy poniżej podstawowy sprzęt jaki używamy do pracy     Imponująca jakość druku i prędkość, zaawansowane funkcje oraz bezkonkurencyjna niezawodność sprawiają, że wielofunkcyjny ploter…

Pozwolenia i dokumentacja

Pozwolenia i dokumentacja Tak, oczywiście, nie musicie się Państwo na wszystkim znać i wiedzieć. Czasami administarcja budynku wymaga pełnej dokumentacji przed powieszeniem reklamy świetlnej lub oklejeniu dużych i kosztownym przeszkleń. Dysponując wykwalifikowanymi pracownikami w dziedzinie prawa jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli wystąpi konieczność dopełnienia formalności obejmujących przygotowanie dokumentacji do zgłoszenia…

 

Bezpłatna konsultacja, wsparcie w zakresie doboru reklamy i wycena!

Przekaż nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe, aby ustalić szczegóły i wycenę.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu: kontaktu i konsultacji handlowych, odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, przygotowania i przedstawienia oferty handlowej, przedstawienia materiałów promocyjnych i marketingowych w zakresie oferty Agencji reklamowej FORMOUT Komunikacja wizualna sp. z o.o. Potwierdzam równocześnie, że zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu jest firma FORMOUT Komunikacja wizualna sp. z o.o z siedzibą w Warszawie 01-940, przy ul. Opłotek 40A, oraz że dane osobowe będą przetwarzane na warunkach określonych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (z późniejszymi zmianami). Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych, poprawy moich danych osobowych i usunięcia ich oraz żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

   

  • Szyldy i kasetony reklamowe
  • Oklejanie reklamowe witryn
  • Wielkoformatowe tablice reklamowe
  • Oklejanie samochodów
  • Fototapety i dekoracje wnętrz
  • Litery przestrzenne 3D
  • Tabliczki przydrzwiowe
  • Pylony i totemy reklamowe
  • Loga ścienne
  • Flagi reklamowe
  • Banery reklamowe
  • Semafory reklamowe
  • Reklama z plexi
  • Mała poligrafia
  • Mrożone szkło
  OFERTA BIZNESOWA

   

  • Fototapety i dekoracja wnętrz
  • Tapety papierowe
  • Plakaty
  • Figury przestrzenne
  • Litery 3D
  • Dekoracyjne oklejanie mebli
  • Oklejanie urządzeń
  • Mrożone szkło
  • Lustra weneckie

  NOWOŚĆ !!!
  Usługi elektryczne 24h   |   Alarmy   |   Pomiary elektryczne

  OFERTA DLA DOMU